NCR 6622E S2 Voeding Schakelmodus 009-0036494 320W 24V met PFC 009-0025595 SP-320-24V 0090025595 ATM Selfserv Onderdeel |
| Merk | NCR |
| Conditie | Nieuw Origineel & Gereviseerd & Nieuw Generiek |
| Bedrijfstype | Rechtstreeks van de fabriek |
| Garantie | 1 jaar of levenslange technische ondersteuning |
| Levertijd | 1-15 werkdagen, afhankelijk van bestelling en vereisten. |
Ons bedrijf is gespecialiseerd in de aanpassing en het onderhoud van geldautomaatonderdelen.
We doen ons best om producten van hoge kwaliteit aan te bieden tegen lagere prijzen.
| 998-0235677 | NCR 3Q8 Kaartlezer Assy Invoerrol 998-0235677 4MM MCRM Rubberen Padrol 9980235677 ATM CRS Selfserv Machineonderdeel |
| 998-0235676 | NCR 3Q8 Kaartlezer Assy Rubber 4MM Rol 998-0235676 Opvangrol MCRW Klein 9980235676 ATM Selfserv Machineonderdeel |
| 009-0036494 | NCR 6622E S2 Voeding Schakelmodus 009-0036494 320W 24V met PFC 009-0025595 SP-320-24V 0090025595 ATM Selfserv Onderdeel |